ZBULOHET SHIFRA E FITIMIT/ Ariana Grande kthehet në skenën e Manchester - AlpeGossip
ZBULOHET SHIFRA E FITIMIT/ Ariana Grande kthehet në skenën e Manchester

ZBULOHET SHIFRA E FITIMIT/ Ariana Grande kthehet në skenën e Manchester

Ariana Grande do të kthehet sërish në skenën e Manchester, në vendin ku u vranë 22 njerëz gjatë koncertit të saj. Arsyeja e mbajtjes së koncertit do të jetë në mbrojtje të komunitetit LGBTQ. Thuhet se këngëtarja do të fitojë rreth £250,000. Ka pasur menjëherë reagime nga fansat e saj të cilët ankohen për çmimet e larta të biletave dhe sigurisht, Ariana është detyruar të mbrojë veten duke thënë se kjo gjë nuk është në dorën e saj. “Lidhjet që kam me miqtë e mi, familjarë apo fansa që bëjnë pjesë në komunitetin e LGBTQ, më bëjnë shumë të lumtur. Dua të festoj dhe ta mbështes këtë komunitet, pavarësisht asaj që unë jam. Gjithashtu, dua të vizitoj një vend që do të thotë kaq shumë për mua”, ka shkruar Ariana. Kujtojmë që momentalisht, këngëtarja është personazhi me më shumë ndjekës në ‘Instagram’ dhe ndër më të suksesshmit, falë albumit ‘Thank U, Next’.