VËMENDJE/ 6 veshje që aktualisht po pushtojnë Londrën dhe që duhet t’i veshim edhe ne – AlpeGossip
VËMENDJE/ 6 veshje që aktualisht po pushtojnë Londrën dhe që duhet t’i veshim edhe ne

VËMENDJE/ 6 veshje që aktualisht po pushtojnë Londrën dhe që duhet t’i veshim edhe ne

Funde të gjata deri në fund të kyçeve, fustane me printe tigri…këto janë vetëm disa nga veshjet që po pushtojnë aktualisht Londrën.

Përveçse janë shumë klasike janë edhe në modë po ashtu. Dhe pse mos t’i keni edhe ju në gardërobën tuaj?

Veshjet që do keni mundësinë t’i shihni në vijim mund t’i vishni në përditshmërinë tuaj, por jo vetëm.

Për shembull, fustanin me print tigri, që është shumë sexy, mund ta vishni gjatë një mbrëmje dhe të jeni të sigurta që do fitoni vëmendjen e të gjithëve sepse ai lloj fustani tërheq shikimin e gjithkujt.

Fund deri në fund të kyçeve

Pallto bezhë

Fustan me print tigri

Rreth flokësh

Atlete

Veshje me ngjyrë neoni