MEGHAN DHE HARRY GATI PËR FËMIJËN E DYTË/ Ja kur planifikojnë ta sjellin në jetë – AlpeGossip
MEGHAN DHE HARRY GATI PËR FËMIJËN E DYTË/ Ja kur planifikojnë ta sjellin në jetë

MEGHAN DHE HARRY GATI PËR FËMIJËN E DYTË/ Ja kur planifikojnë ta sjellin në jetë

Në muajin maj të këtij viti, Princi Harry u kurorëzua me martesë me partneren e tij, Meghan Markle.

Dukesha solli në jetë të voglin Archie Harrison, ndërsa 6 muaj pas lindjes së tij dëshirojnë sërish një tjetër fëmijë.

Burime për “Us Weekly” kanë treguar se Meghan dhe Harry po shpresojnë shumë që fëmija i tyre i dytë të vijë në jetë vitin e ardhshëm.

Kryesorja për ta është zgjerimi i familjes dhe mesa duket do t’i zbatojnë më shpejt nga ç’e presim këto plane.

Burimet tregojnë se gjithashtu edhe çifti William dhe Kate dëshirojnë të bëhen me një tjetër bebush së shpejti, megjithatë mbetet të presim për të reja nga familja mbretërore.