E DASHURA? Capital T zbulon se kush është vajza me të cilën u fotografua në Paris – AlpeGossip
E DASHURA? Capital T zbulon se kush është vajza me të cilën u fotografua në Paris

E DASHURA? Capital T zbulon se kush është vajza me të cilën u fotografua në Paris

Capital T prej disa ditësh ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të një fotoje ku shfaqej i përqafuar në Paris me një vajzë. Mbi identitetin e vajzës u aludua shumë dhe u thanë disa emra.

Capital T zbuloi ekskluzivisht për “xing.al” se vajza quhet Vika Gosh dhe është protagoniste e klipit të tij më të ri.

Kënga do të mbajë titullin “Je t’aime” dhe do të publikohet sot në Ditën e të dashuruarve.

Fansat prej disa ditësh po e presin me padurim këngën e cila pritet të ketë një sukses të padiskutueshëm.