Njëri më simaptik se tjetri, Shako Hoxha prezanton dy djemtë e tij (FOTO) - AlpeGossip
Njëri më simaptik se tjetri, Shako Hoxha prezanton dy djemtë e tij (FOTO)

Njëri më simaptik se tjetri, Shako Hoxha prezanton dy djemtë e tij (FOTO)

Komentatori sportiv, Dritan Shako Hoxha është shumë i dashur për publikun për mënyrën si i komenton ndeshjet dhe padyshim ndër personazhet që publiku ka shumë kuriozitet të dijë rreth jetës së tij. Mirëpo anën private Shakohoxha e ka mbajtur gjithnjë larg syrit të mediave dhe preferon ta ruajë hermetike këtë pjesë. Fotot e tij me bashkëshorten e fëmijët janë të rralla, por atëherë kur poston është e sigurt që vëmendja kthehet tek ai.
Dje Shakohoxha ka prezantuar djemtë e tij me anë të një fotoje të postuar në Instagram. Frenklin dhe Devis shfaqen të veshur me kostum dhe duken shumë simpatik. Shako ka marrë dhjetëra komplimenta në këtë foto të djemve të cilët ai i quan krenari.