“SUPER VESHJET”/ Këto janë “outfitet” që do të karakterizojnë 2018-ën (FOTO) – AlpeGossip
“SUPER VESHJET”/ Këto janë “outfitet” që do të karakterizojnë 2018-ën (FOTO)

“SUPER VESHJET”/ Këto janë “outfitet” që do të karakterizojnë 2018-ën (FOTO)

Edhe pak ditë kanë ngelur nga viti 2018 dhe një mori kujtimesh e gjërash të ndodhura përshkruajnë mendjen tonë.

Kështu për sai përket stilit në të veshur, janë një numër i caktuar kombinimesh të cilat do të karakterizojnë gjithnjë 2018.

AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre: