E lagur dhe sexy…Ilda Bejleri provokon me postimet e saj (FOTO) – AlpeGossip
E lagur dhe sexy…Ilda Bejleri provokon me postimet e saj (FOTO)

E lagur dhe sexy…Ilda Bejleri provokon me postimet e saj (FOTO)

 

Moderatorja e njohur sportive Ilda Bejleri u është rikthyer pozave vrastare.
Edhe pse e kritikuan se përcjell mjaft tundim në ekran, ajo nuk do t’ia dijë. Në disa prej postimeve të fundit Ilda duket në super formë dhe perfekte për të ngjallur provokime.

Ajo ka postuar një foto ku duket e lagur dhe me rrobdishan. Gjithashtu në këtë postim Ilda shfaqet pa grim dhe duhet pranuar që duket dhe më e bukur.