Pas tradhëtisë së partnerit/ Khloe Kardashian ka dy fjalë për të bijën (FOTO) – AlpeGossip
Pas tradhëtisë së partnerit/  Khloe Kardashian ka dy fjalë për të bijën (FOTO)

Pas tradhëtisë së partnerit/ Khloe Kardashian ka dy fjalë për të bijën (FOTO)

Pak muaj më parë, një nga vajzat e familjes Kardashian u bë nënë për herë të parë. Khloe Kardashian e provoi ndjesinë e të qenurit nënë disa ditë pasi mësoi për tradhëtinë e partnerit të saj.
Ka kaluar kohë që nga ajo ditë dhe Khloe i është përkushtuar tërësisht vajzës së saj, të cilën e quan edhe mikeshën e saj më të mirë.

‘Ti nuk e di këtë, por ti je mikesha ime më e mirë në përjetësi’- ka shkruar Khloe bashkangjitur fotos së të bijës të cilën e ka postuar në rrjetet sociale.