DALIN PAMJET/ Ish banori i BB9 përfshihet në një aksident në Tiranë – AlpeGossip
DALIN PAMJET/ Ish banori i BB9 përfshihet në një aksident në Tiranë

DALIN PAMJET/ Ish banori i BB9 përfshihet në një aksident në Tiranë

Para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës te rruga dytësore ka ndodhur një aksident.
Ish-banori i ‘Big Brother’, Elsamed Senaj shihet pranë një aksidenti ku një motor, shoferi i te cilit ishte i moshuar është përplasur me një makinë. Per fat te mire asidenti nuk pati të plagosur.

Elsamedi është një ndër banorët e edicionit të fundit të ‘Big Brother’ dhe ky format i dha sërish vëmendjen e publikut pasi tani ai është reper me famë më të madhe.