“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e “fortë”, ja kush VIP mban vendin e parë nga liket sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e “fortë”, ja kush VIP mban vendin e parë nga liket sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e “fortë”, ja kush VIP mban vendin e parë nga liket sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Rudina Dembacaj e cila ka postuar një foto nga programi që drejton “Ruduna Magjistari”. Ajo ka marrë 5,417 like i ndjekur nga 295K fillowersa.

Bieta Sulo me 2,203 like.


Kristina Baki me 2,170 like. Anxhela Peristeri 2,053 like.


Aulina Musta 1,606 like.