“GËZUAR DITËLINDJEN ENGJËLL”/ Kështu e uron The Weeknd Bella-n (VIDEO) – AlpeGossip
“GËZUAR DITËLINDJEN ENGJËLL”/ Kështu e uron The Weeknd Bella-n (VIDEO)

“GËZUAR DITËLINDJEN ENGJËLL”/ Kështu e uron The Weeknd Bella-n (VIDEO)

Ditën e some, Bella Hadid feston 22- vjetorin ndaj nuk mund të mungonte një urim nga zyrtarisht i dashuri i saj, The Weeknd.

Këngëtari, emri i vërtetë i së cilit është Abel Tesfaye postoi një album me video dhe foto të dyshes.

“Gëzuar ditëlindjen Engjëll” shënohej në nënshkrim.

Bella dhe The Weeknd e nisën marrëdhënien e tyre në 2015- n, derisa u shkëputën një vit më vonë.

Të paktën kështu u duk, derisa pak muaj më parë i dhanë një tjetër mundësi njëri- tjetrit.