“DUKE U PËRPJEKUR…”/ Dafina Zeqiri poston FOTO me DJ Geek i cili… – AlpeGossip
“DUKE U PËRPJEKUR…”/ Dafina Zeqiri poston FOTO me DJ Geek i cili…

“DUKE U PËRPJEKUR…”/ Dafina Zeqiri poston FOTO me DJ Geek i cili…

Përvecse është një ndër këngëtaret më të preferuara, Dafina Zeqiri vlerësohet edhe pamjen dhe linjat e saj perfektë trupore.

Ylli shqiptar i muzikës numëron mbi 1.6 milion ndjekës në Instagram, ku shpërndan imazhe qoftë nga karriera apo jeta e saj personale.
Gjatë ditës së të djeshme ajo ka sjellë imazhe që për pak kohë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

Ndërkohë që përpiqej të bënte një ‘selfie’ me një veshje me dekolte mjaft të hapur, në prapavijë ka dalë DJ Geek që i ‘pengon’ foton.

“Duke u përpjekur të bëj një fotografi…”, ka shkruar Dafina në përshkrim, ndërsa më pas e ka publikuar një tjetër imazh bardhezi, në të cilin nuk vërehet partneri i saj.