“BIG BROTHER VIP”/ Tan Brama prezanton fëmijët e tij, ata e surprizojnë në shtëpi – AlpeGossip
“BIG BROTHER VIP”/ Tan Brama prezanton fëmijët e tij, ata e surprizojnë në shtëpi

“BIG BROTHER VIP”/ Tan Brama prezanton fëmijët e tij, ata e surprizojnë në shtëpi

“Vëllai i Madh” ka vendosur të surprizojë Tanin. Ai është shprehur në dhomën e rrëfimit se i mungojnë shumë fëmijët e tij edhe pse ka vetëm dy javë brenda shtëpisë.

Mbrëmjen e djeshme Tani është surprizuar nga djali dhe vajza e tij.

Ai u emcocionua shumë nga kjo surprizë dhe mes lotësh ka takuar të shtrenjtët e tij.