QENI KISHTE DITËLINDJEN/ Fjolla Morina i organizoi festën madhështore (FOTO) – AlpeGossip
QENI KISHTE DITËLINDJEN/ Fjolla Morina i organizoi festën madhështore (FOTO)

QENI KISHTE DITËLINDJEN/ Fjolla Morina i organizoi festën madhështore (FOTO)

Qeni i këngëtares së njohur, Fjolla Morina, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. E duket se kjo ka qenë një ditë mjaft e veçantë për Fjollën, e cila ka organizuar një festë super madhështore.

Qeni ka mbushur një vit jetë dhe këngëtarja i organizoi ditëlindje madhështore. Ajo ka publikuar disa foto nga festa me tullumbace, zbukurime e tortën me emrin e qenit duke u kujdesur në detaje që ta kthente në një ditë speciale.

“Gëzuar ditëlindjen Bobby, djali im”, shkruan Fjolla bashkëngjitur me fotot që morën menjëherë vëmendjen e ndjekësve.

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën

Qeni kishte ditëlindjen, Fjolla Morina i organizoi festën