I dha fund lidhjes treshe, Egla Harxhi i dedikon disa fjalë dy meshkujve të saj (FOTO) – AlpeGossip
I dha fund lidhjes treshe, Egla Harxhi i dedikon disa fjalë dy meshkujve të saj (FOTO)

I dha fund lidhjes treshe, Egla Harxhi i dedikon disa fjalë dy meshkujve të saj (FOTO)

Bashkëjetesa e modeles Egla Harxhi me Aleksandrin dhe një femër tjetër, u komentua gjatë në media.

Së fundi, Egla ka sjellë në jetë djalin e saj Luçifer dhe pikërisht pak kohë përpara lindjes së tij, marrëdhënia treshe ka përfunduar.

Në Instastoryn e saj Egla i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla dy meshkujve të saj bashkëshortit dhe djalit të saj.

“Dashuria në gjënë e saj më të pastër është një gëzim që ndahet, nuk kërkon asgjë në këmbim, nuk pret asgjë.

Dashuria është një fenomen shpirtëror, epshi është fizik, egoja është psikologjike, dashuria është shpirtërore”, janë këto fjalët që ndan Egla me fansat.

Duket se modelja po “shijon” vetëm për vetëm bashkëshortin e saj.