E BËNI DOT? Klaudia Pepa nis sfidën më të re në rrjet dhe duket e vështirë (FOTO) – AlpeGossip
E BËNI DOT? Klaudia Pepa nis sfidën më të re në rrjet dhe duket e vështirë (FOTO)

E BËNI DOT? Klaudia Pepa nis sfidën më të re në rrjet dhe duket e vështirë (FOTO)

Balerina Klaudia Pepa prej kohësh po jeton në Itali dhe e ka bërë krenar publikun shqiptar me arritjet e saj. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron mbi 600 mijë ndjekës vetëm në Instagram. Së fundmi, Klaudia ka nisur një sfidë të re që po bën namin në Instagram, por nuk është dhe aq e lehtë për t’u realizuar.

Klaudia publikoi një foto ku shfaqej duke bërë vertikalen, me duart në tokë dhe këmbët në dy faqe muri dhe i ftoi fansat ta realizojnë edhe ata këtë pozë.

Shumë fansa iu përgjigjën sfidës dhe fotot e tyre balerina i publikoi në Instagram.