DEPUTETI SHQIPTAR MARTOI VAJZËN/ Gruaja e kryeministrit i bën dedikim: Je shembull për të gjithë (VIDEO) – AlpeGossip
DEPUTETI SHQIPTAR MARTOI VAJZËN/ Gruaja e kryeministrit i bën dedikim: Je shembull për të gjithë (VIDEO)

DEPUTETI SHQIPTAR MARTOI VAJZËN/ Gruaja e kryeministrit i bën dedikim: Je shembull për të gjithë (VIDEO)

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Blerim Kuqi, e ka martuar vajzën e tij sot.

Përveç se i organizoi vajzës një kanagjegj të veçantë ai po ashtu edhe u fut në mes të gjithë mysafirëve për një vallëzim me të bijën e tij, shkruan “Magazina.al”.

Videon nga ky moment tejet i veçantë e ka publikuar bashkëshortja e kryeministrit Haradinaj, Anita Haradinaj e cila po ashtu ishte e pranishme në këtë kanagjegj.

Bashkangjitur me postimin Anita ka thënë edhe fjalë me të cilat i jep kompliment deputetit dhe thotë se është një baba shembull.

Blerim Kuqi, nuk bej shpesh dedikime, por te kam pare nga afer qe ke martuar vajzat e tua dhe me duhet te them je shembull i babase, shembull i nje njeriu qe ke edukuar femije te mrekullueshem dhe gjithmone pa e mohuar asnjehere qe meritore eshte Ganja! Urime Rines, e prifte per jete e mbara e u trashegoft!”, ka shkruar Anita.

Posted by Anita Mucaj on Saturday, August 18, 2018