VËMËNDJE VAJZA! Ja çfarë rrobash të blesh nëse vishesh thjesht - AlpeGossip
VËMËNDJE VAJZA! Ja çfarë rrobash të blesh nëse vishesh thjesht

VËMËNDJE VAJZA! Ja çfarë rrobash të blesh nëse vishesh thjesht

Zakonisht, vesh xhinse të zeza, një bluzë të thjeshtë ose një golf dhe një xhaketë. Thuajse çdo ditë të javës vesh një kombinim të tillë, por me rroba të ndryshme. Edhe pse s’kam ndërmend të heq dorë kurrë nga këto veshje, më pëlqen të përfshij trende të reja që e bëjnë look-un të duket aktual dhe që shkojnë me gjithçka.

Për fat të mirë, moda është orientuar drejt veshjeve të thjeshta, por që bien në sy. Më poshtë gjeni çfarë kam në plan t’i shtoj garderobës sime bazike. Ndoshta gjeni dhe ju diçka.

Xhinse me kopsa

Xhaketë e lirshme

Pulovër me kopsa

Sliponsa

Xhaketë e madhe lëkure

Pardesy

Nga Bobby Schuessler për Who What Wear