“TA BONI DALJEN DHE TY NOIZY”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“TA BONI DALJEN DHE TY NOIZY”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“TA BONI DALJEN DHE TY NOIZY”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Komentet ofenduese apo të sikletshme në fotot e vipave janë të përditshme dhe AlpeNews.al ju njeh çdo ditë në lidhje me to.

E veçanta e tyre është se janë shumëllojshme duke sjellë kështu dita ditës material për shkruar apo për të bërë disi thashetheme.

Duke qenë se janë të shumëllojshme  dhe në lidhje me detaje të veçanta tek vipat, ne përpiqemi t’ju njohim me ato më pikantet.

Se çfarë ka ndodhur ditën e sotme, jua paraqesim më poshtë:

Prej kohësh përflitet për një sherr të mundshëm mes reperit të njohur Noizy dhe modeles Oriola Marashi dhe një prej fansave e ngacmon atë në foton që ka postuar së fundmi:

Rina Balaj ka publikuar një foto ku duket mjaft seksi e shtrirë në shtrat por njëri prej fansave e kritikon në lidhje me modelin e flokëve:

Moderatorja e njohur Kiara Tito njihet edhe për pasionin që ka në lidhje me modelingun apo stilin në të veshur por në një postim të fundit njëra prej fanseve e ka kritikuar në lidhje me një prej aksesorëve të përdorur:

/AlpeNews.al