I HABITËN TË GJITHË/ Shtëpitë e Alketës dhe Amit për festa janë një mrekulli (FOTO) – AlpeGossip
I HABITËN TË GJITHË/ Shtëpitë e Alketës dhe Amit për festa janë një mrekulli (FOTO)

I HABITËN TË GJITHË/ Shtëpitë e Alketës dhe Amit për festa janë një mrekulli (FOTO)

Alketa Vejsiu dhe Amarda Toska kanë ndarë me ndjekësit në Instagram një atmosferë festive nga shtëpia e tyre dhe nuk dimë kë të zgjedhim si të preferuarën tonë.

Moderatorja Amarda ka treguar se kjo periudhë është e preferuara e saj, ndërsa në videon e publikuar shihet duke shëtitur nëpër shtëpi me dritat e fikur dhe bredhin që shkëlqen nga dritat e Krishtlindjeve.

“Vij vërdallë në shtëpi me dritat fikur , ahh sa më pëlqen kjo atmosferë”, shkruan Amarda në videon e publikuar në Instastory.

Ndërkohë, Alketa u ka dhuruar gjithashtu një pamje fantastike ndjekësve të saj. E ulur në një kolltuk pranë pemës së Vitit të Ri, moderatorja është veshur me një fund të kuq me kuadrate dhe një palë çizma të gjata me takë që e tregojnë mjaft elegante.

“Për Vit të ri mund të bësh më shumë. Për Vit të ri mund të duash më shumë! Dëgjojeni këtë këngën në You Tube. Është vërtetë e bukur!”, shkruan ajo!

Detajet e kuvertës dhe atmosfera e ngrohtë na bënë të mendojmë se Alketa ndodhet në shtëpi, dhe me siguri ky do të jetë këndi i saj i preferuar.