“FTO POLITIKAN SE NUK PO VJEDHIN DOT”/ Arbana Osmani i kthen përgjigjen befasuese ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“FTO POLITIKAN SE NUK PO VJEDHIN DOT”/ Arbana Osmani i kthen përgjigjen befasuese ndjekësit (FOTO)

“FTO POLITIKAN SE NUK PO VJEDHIN DOT”/ Arbana Osmani i kthen përgjigjen befasuese ndjekësit (FOTO)

Pas shkëputjes së gjatë nga ekrani Arbana Osmani ka filluar emisionin e saj “Dua të bëj të lumtur” i cili në qendër ka njerëzit e thjeshtë.

Ditën e sotme Arbana ka publikuar disa foto ku shfaqet me logon e emisionit por ajo që mori gjithë vëmendjen e mediave ishte komenti epik i një fansi.

Aman fto ndonjë politikan aty, se është shtrënguar pak puna, e nuk vjedhin dot kaq hapur. Jepi pak lumturi”  dhe moderatorja nuk ka hezituar duke i kthyer menjëherë përgjigje  “Kurrë”.

Pas përgjigjes së arbanës të gjithë ndjekësit kanë reaguar duke e mbështetur moderatoren  për vendimin e saj.