MES ROBERTIT DHE CAPITAL T/ Mimoza Shkodra zgjedh se me kë do e kalonte një natë – AlpeGossip
MES ROBERTIT DHE CAPITAL T/ Mimoza Shkodra zgjedh se me kë do e kalonte një natë

MES ROBERTIT DHE CAPITAL T/ Mimoza Shkodra zgjedh se me kë do e kalonte një natë

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra zgjodhi në mes artistëve të estradës në kuadër të rubrikës “Kë Zgjedh”, të emisionit “Mirage”.

E pyetur se me kë do kalonte një natë, Capital T apo Robert Berishën? Mimoza jep një përgjigje mjaft interesante.

Ajo së fundmi ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë për shkak të ndarjes nga Seldi Qalliu.