DETAJI QË NGJALLI DYSHIME/ Mos vallë Donaldi dhe Bora do martohen së shpejti (FOTO) – AlpeGossip
DETAJI QË NGJALLI DYSHIME/ Mos vallë Donaldi dhe Bora do martohen së shpejti (FOTO)

DETAJI QË NGJALLI DYSHIME/ Mos vallë Donaldi dhe Bora do martohen së shpejti (FOTO)

Tashmë që janë rikthyer, Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë fotot me njëri-tjetrin. Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër.

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj?

Mes shumë komentesh ka rënë në sy komenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë e ngushtë e dyshes.

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj?

Këngëtarja ka komentuar emojin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”.

Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj?