“SI QYTETARJA MË E RE”/ Dua Lipa pozon me flamurin shqiptar: Mezi pres me ju pa sonte – AlpeGossip
“SI QYTETARJA MË E RE”/ Dua Lipa pozon me flamurin shqiptar: Mezi pres me ju pa sonte

“SI QYTETARJA MË E RE”/ Dua Lipa pozon me flamurin shqiptar: Mezi pres me ju pa sonte

Disa orë para koncertit në sheshin Skënderbej, Dua Lipa ka ndarë një video në rrjete sociale me flamurin shqiptar. Ylli shqiptar me famë botërore shkruan se ndihet shumë e lumtur si qytetarja më e re shqiptare dhe mezi pret që të performojë sonte në sheshin Skënderbej.

“110 VJET PAVARËSI 🇦🇱 shumë e lumtur që jam në Tiranë, Shqipëri ~ si qytetarja më e re😝 për të performuar për ju të gjithë sonte ~ THE FINAL FUTURE NOSTALGIA SHOW 🇦🇱❤️👐🏼 menxi po pres me ju paa!!! !!!!!!”, ka shkruar Dua.