RIKTHEHEN VITET ’90 ME NGJYRA TË NDEZUARA/ Vip-et sapo na treguan “bikinit must” të verës – AlpeGossip
RIKTHEHEN VITET ’90 ME NGJYRA TË NDEZUARA/ Vip-et sapo na treguan “bikinit must” të verës

RIKTHEHEN VITET ’90 ME NGJYRA TË NDEZUARA/ Vip-et sapo na treguan “bikinit must” të verës

Nga trendet e viteve 60 deri tek ato 2000, rrobet e banjos janë tendencat që i kemi parë të gjithë dhe ajo çfarë duhet të kemi parasysh është të zgjedhim atë që na tergon më seksi.

Vajzat e showbizit duket se nuk janë në gjendje sa të presin muajin  e nxehtë të verës prandaj i shfrytëzuan pushimet dimërore për të marrë disa  rreze dielli.

Dhe ja bikinit të cilat do të jenë “Must have” për sezonin veror 2019 por ndoshta edhe për vitin 2020.

Nga body me ngjyra të ndezura deri tek mini bikini-t , ja çfarë veshën vip-et.

Lori Hoxha 

Morena Taraku

Luana Vjollca 

Armina Mevlani

Françeska Jaçe

Kiara Tito

Kida

Kejvina Kthjella

AlpeNews.al