KËTË NUK E PRISNIT/ Rasheli “NDEZ RRJETIN”, pozon me bikini, dalin sheshit…(FOTO) – AlpeGossip
KËTË NUK E PRISNIT/ Rasheli “NDEZ RRJETIN”, pozon me bikini, dalin sheshit…(FOTO)

KËTË NUK E PRISNIT/ Rasheli “NDEZ RRJETIN”, pozon me bikini, dalin sheshit…(FOTO)

Rashel Kolaneci ka vendosur t’i jep vetës pak pushim.

Bukuroshja që shquhet për linjat trupore, ka postuar disa fotografi teksa shfaqet duke marrë rreze dielli.

E shtrirë buzë detit, ajo tregon linjat e saj trupore, teksa duket tejet seksi.

“Epi fytyrës tënde në diell dhe kurrë nuk do të shihni hijet”, ka shkruar ajo.