ÇFARË GJESTI BËRI LUIZI? Nita: Kujdes! Qysh bam ma gjuajte… – AlpeGossip
ÇFARË GJESTI BËRI LUIZI? Nita: Kujdes! Qysh bam ma gjuajte…

ÇFARË GJESTI BËRI LUIZI? Nita: Kujdes! Qysh bam ma gjuajte…

Duket se në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP2”, Çdo lëvizje që bëjnë banorët e shikojnë me shumë kujdes. Dje, teksa Luiz Ejlli po pastronte tavolinën jashtë, përplasi diçka që kishte në dorë.

E pranishme aty ishte Kiara Tito, Dea Mishel dhe Nita Latifi, ku këto dy të fundit reaguan menjëherë.

Dea i tha thjesht ‘o Luiz mos i përplas gjërat’ ndërsa Nita e çoi muhabetin në një gjë komplet tjetër. Sipas saj, veprimi i këngëtarit ishte si ‘mosrespektim’ ndaj saj.

Pjesë nga biseda:

Dea: O Luiz mos i përplas gjërat

Nita: O Luiz

Luizi: Ça ka?

Nita: Qysh bam ma gjuajte, më trishtove

Luizi: Ku ta gjuajta moj, nga këtu e hodha atje

Nita: Kujdes se po kërcet shumë. O Luiz me qenë ti i ulur e më të gjuajtur ty i bie që po të disrespektoj ty

Luizi: Jo për Zotin

Nita: Mos bëj hajgare