ROMANCË E RE NË SHOWBIZ/ Melinda Ademi në një lidhje me reperin e njohur shqiptar? – AlpeGossip
ROMANCË E RE NË SHOWBIZ/ Melinda Ademi në një lidhje me reperin e njohur shqiptar?

ROMANCË E RE NË SHOWBIZ/ Melinda Ademi në një lidhje me reperin e njohur shqiptar?

Melinda Ademi ka publikuar në Instagram disa foto ku si gjithmonë shfaqet në super formë. Ajo ka marrë komente të shumta, por një prej tyre ka tërhequr vëmendjen në veçanti.

Romancë e re në showbiz/ Melinda Ademi në një lidhje me

Finem i ka komentuar “Coco chaneli”, ndërsa Melinda ia ka kthyer: se ta bëj jetën pikante! Kaq ka mjaftuar që dyshja të bëjnë xhiron e rrjetit dhe fansat janë ndarë në dy grupe.

Romancë e re në showbiz/ Melinda Ademi në një lidhje me

Romancë e re në showbiz/ Melinda Ademi në një lidhje me

Disa mendojnë se Melinda dhe Finemi mund të kenë nisur një romancë, ndërsa disa të tjerë mendojnë se dyshja janë bërë bashkë për një bashkëpunim.

Romancë e re në showbiz/ Melinda Ademi në një lidhje me