“ËSHTË NJË FANTAZMË”/ Media zvicerane thumbon Loredanën (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË NJË FANTAZMË”/ Media zvicerane thumbon Loredanën (FOTO)

“ËSHTË NJË FANTAZMË”/ Media zvicerane thumbon Loredanën (FOTO)

Reperja e njohur Loredana prej kohësh ka qenë kryefjala e mediave shqiptare dhe të huaja për përfshirjen e saj në një skandal tepër të madh.

Shumë akuza janë ngritur ndaj reperes dhe familjes së saj nga një çift zviceran për zhvatje dhe kërcënim.

Së fundmi, një media zvicerane ka marrë mendimet e disa qytetarëve, duke iu shtruar fillimisht pyetjen bazike: “A e njihni Loredanën?”

Ndërkohë, përgjigjet kanë qenë nga më të ndryshmet…

Pavarësisht faktit se Loredana ka studiuar dhe jetuar në Emmenbrücke shumë persona nuk e njohin.

Ndërsa nga ana tjetër, “Nau.ch” e ka thumbuar atë duke i kushtuar një artikull me titullin: “Reperja Loredana është një fantazmë në Emmenbrücke.”

Mirëpo nuk duhet neglizhuar fakti që partnerja e Mozzik numëron një numër të lartë ndjekësish në llogarinë në Instagram dhe këngët e saj kanë klikime marramendëse. /intv.al