“ÇFARË DUAN GRATË?” Klajdi Haruni e ka gjetur përgjigjen dhe nuk e dimë a ka sukses tani! (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË DUAN GRATË?” Klajdi Haruni e ka gjetur përgjigjen dhe nuk e dimë a ka sukses tani! (FOTO)

“ÇFARË DUAN GRATË?” Klajdi Haruni e ka gjetur përgjigjen dhe nuk e dimë a ka sukses tani! (FOTO)

Çfarë duan gratë?

Kjo është pyetja 1 milion dollarëshe e bërë prej shekujsh në historinë e njerëzimit, dhe Klajdi Haruni pretendon se e ka përgjigjen.

Këngëtari ka bërë një postim të fundit në Instastory, ku shprehet se gratë dëshirojnë një gjë tepër të thjeshtë, fjalëkalimin e Instagramit.

Nuk e dimë nëse kjo ka qenë ndonjë kërkesë e femrës që ka në krahë, apo po flet në përgjithësi.

Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por para pak kohësh la të kuptohej se zemra e tij ishte e zënë.

I ftuar bashkë me Brunon në “Klanifornia”, Klajdi pranoi publikisht se i rreh zemra për një vajzë dhe me sa duket, gjërat qenkan serioze.

Epo të paktën e ka kuptuar se çfarë duan gratë kështu që do të ketë shumë të lehtë sot e tutje!