E imiton në mënyrë spektakolare, por Rezart Veleshnja tallet keq edhe “live” me Çanin, do të shkriheni së qeshuri! (VIDEO) – AlpeGossip
E imiton në mënyrë spektakolare, por Rezart Veleshnja tallet keq edhe “live” me Çanin, do të shkriheni së qeshuri! (VIDEO)

E imiton në mënyrë spektakolare, por Rezart Veleshnja tallet keq edhe “live” me Çanin, do të shkriheni së qeshuri! (VIDEO)

Ejjj pytoooo plak!

Rezart Veleshnja është një ndër aktorët më të mirë të humorit shqiptarë dhe me të vërtetë publiku e do shumë. E themi me plot gojën që rolet e tij “i qan” dhe kur themi rolët nuk bëjme asnjë përjashtim. Ama të gjithë e njohim me emrin “Betim Spërdhima” personazh me të cilin popullariteti i tij u rrit shumë. Por Rezart Veleshnja së fundmi ka sjellë për publikun një rol të ri duke imituar moderatorin e njohur Arian Çani dhe nëse do i dëgjonim pa i parë fare do vinim bast që është me të vërtetë Çani.

Rezi ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet me Arian Çanin në një makinë por moderatorit të njohur i ndodh ajo që na ka ndodhur të gjithëve. Në një moment kur Rezi kishte ndezur kamerën e telefonit për të bërë video, Çani po bënte mimikat e tij karakteristike sepse pretendonte se aktori do shkrepte telefonin për një foto, por fatkeqësisht ishte video. Ta ketë berë me qëllim Rezarti vallë?