“KA LEZET…”/ “Çmendet” Kejvina Kthjella në Dubai, modelja thyen pjatat dhe i hedh… (FOTOT) – AlpeGossip
“KA LEZET…”/ “Çmendet” Kejvina Kthjella në Dubai, modelja thyen pjatat dhe i hedh… (FOTOT)

“KA LEZET…”/ “Çmendet” Kejvina Kthjella në Dubai, modelja thyen pjatat dhe i hedh… (FOTOT)

Kejvina Kthella ka publikuar disa video nga Dubai, ku tregon se po e shijon në maksimum udhëtimin në tokën e sheikëve.

Duke hedhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë janë disa nga momentet që ajo i ka publikuar në Instagram.

Kejvina është në shoqërinë e një vajze teksa shihen duke vallëzuar dhe në të njëjtën kohë duke kaluar shumë mirë në atmosferën e krijuar aty.

“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publikuar video ku thyen pjata dhe hedh ushqimin.