Faton Shoshi kthehet në ‘Dan Bilzerian’ shqiptar, ndahet përfundimisht nga Era Istrefi dhe harbohet me femra të tjera (FOTO) – AlpeGossip
Faton Shoshi kthehet në ‘Dan Bilzerian’ shqiptar, ndahet përfundimisht nga Era Istrefi dhe harbohet me femra të tjera (FOTO)

Faton Shoshi kthehet në ‘Dan Bilzerian’ shqiptar, ndahet përfundimisht nga Era Istrefi dhe harbohet me femra të tjera (FOTO)

Faton Shoshi dhe Era Istrefi kanë qenë ndër dyshet më të përfolura ne media, por tashmë janë ndarë dhe një bashkim mes tyre duket shume larg. Ata vazhdojne te përfliten shume por tani po fliten për jetën e tyre personale dhe jo si çift. U bë publike ndarja e tyre nga vetë Faton Shoshi, por ai tregoi se marrëdhëniet mes tyre vazhdojnë të jenë të mira. Madje pas kësaj deklarate dyshja e ndiqte njëri-tjetrin në Instagram, por si duket tashmë kanë vendosur mos e shohin me njëri-tjeterin as në rrjete sociale. Thua valle të jetë bërë Era xheloze pasi Fatoni nuk ka rreshtur së postuar momente kur shihet shume afër vajzave seksi të estradës shqiptare? Arsyeja e vërtetë nuk dihet por intv.al ju tregon se dyshja tashmë nuk e ndjekin me njëri-tjetrin ne Instagram.

Menaxheri së fundmi ka postuar foton ku shihet afer Trixës, Vildanes dhe një vajze tjeter e cila nuk njihet, por kjo foto ka nxitur ndjekësit ta krahasojnë shoshin me Dan Bilzerian, një personazh mjaft i njohur në rrjete sociale, i cili shihet shpesh herë krah femrave seksi./intv.al/