“KAM ME JU SHKATËRRU, NGA I PARI TEK MË I FUNDIT”/ Erjola shpërthen në kërcënime ndaj banorëve të BBV – AlpeGossip
“KAM ME JU SHKATËRRU, NGA I PARI TEK MË I FUNDIT”/ Erjola shpërthen në kërcënime ndaj banorëve të BBV

“KAM ME JU SHKATËRRU, NGA I PARI TEK MË I FUNDIT”/ Erjola shpërthen në kërcënime ndaj banorëve të BBV

Mbrëmja e djeshme pas prime-it është shoqëruar me debate të shumta mes banorëve.

Një prej tyre ishte dhe diskutimi mes Erjolës dhe Meritonit që çoi deri në përdorimin e kërcënimeve nga moderatorja.
Ajo madje në një moment nuk e mbajti veten duke ulëritur, aq sa bëri Franceskën të mbyllte veshët nga zhurma.

“Ik m`u zhduk se nuk dua të të shoh, se kam me ju shkatërru nga i pari tek i fundit, me njerëz shtëpie e ça keni, e pastaj ja hap derën vetë, kaq, kaqq,” thotë Erjola.

Ndërkohë nga ana tjetër Meritoni vë duart në kokë, me sa duket për situatën e krijuar.