Thonjtë e këmbëve nuk janë dukur kurrë më bukur: Dizajne ideale për plazh! (FOTO) – AlpeGossip
Thonjtë e këmbëve nuk janë dukur kurrë më bukur: Dizajne ideale për plazh! (FOTO)

Thonjtë e këmbëve nuk janë dukur kurrë më bukur: Dizajne ideale për plazh! (FOTO)

Vera dhe pushimet janë 2 nga arsyet kryesore për të cilat ne i kushtojmë kaq shumë rëndësi thonjve të duarve dhe këmbëve. Por shumë vajzave u duhet kaq kohë për të vendosur ngjyrën që duan vërtetë. Nëse herët e tjera i kemi kushtuar rëndësi thonjve të duarve, kësaj here po përqendohemi tek këmbët.

 

Me modelet më poshtë, thonjtë tuaj të këmbëve nuk do t’i shpëtojnë askujt pa u komentuar.

Motivet me fruta dhe ngjyrat natyrale janë një opsion!

Ose art në thonj!

Baza e bardhë është zgjedhja e parë e të gjithave!

Gati për në thellësitë e oqeanit!