“NËSE DO JETOJA ME VJEHRRËN…”/ Bledi Mane ironizon Anën: Do lante këmbët me ujë e me kripë… – AlpeGossip
“NËSE DO JETOJA ME VJEHRRËN…”/ Bledi Mane ironizon Anën: Do lante këmbët me ujë e me kripë…

“NËSE DO JETOJA ME VJEHRRËN…”/ Bledi Mane ironizon Anën: Do lante këmbët me ujë e me kripë…

Ana Lleshi, një nga ish konkurrentet e Për’puthen ka folur në rubrikën “Trotuar” në E diell për mënyrën se si kanë ndryshuar kohët.

E ulur në dysheme, Ana tha se në ditët e sotme ka vajza që nuk duan të jetojnë me vjehrrën dhe vjehrrin. Ajo shtoi se do të ndihej e gabuar, ndërsa Bledi Mane e ironizoi duke thënë se Ana do ia lante këmbët vjehrrit cdo natë me ujë e me kripë.

Ana: Sot ka vajza që nuk duan të jetojnë me vjehrrën dhe vjehrrin. Nëse partneri im do i kishte prindërit gjallë, nuk ka gjë të keqe të jetosh me ta. Unë do ndihesha e bekuar, do i rrija në 5 e në 3, pronto do t’i rrija. Jam njeri që dua shumë dashuri, flas për Anën. Ti na flet për tradita, por tradita nuk ke. Vjehrra kudo që je, të dua.

Bledi: Ana do lante këmbët me ujë e me kripë.

Ana: Do ia laja, është shenjë respekti.