PUBLIKON FOTOT E PARTNERIT/ Flet Sindi: Më duket sikur humb në sytë e tij… – AlpeGossip
PUBLIKON FOTOT E PARTNERIT/ Flet Sindi: Më duket sikur humb në sytë e tij…

PUBLIKON FOTOT E PARTNERIT/ Flet Sindi: Më duket sikur humb në sytë e tij…

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Sindi ka nisur një lidhje dashurie pas daljes nga ‘Përputhen’. Së fundmi, gjatë një bisede më ndjekësit në rrjete sociale, ajo ka treguar detaje të tjera për partnerin.

“Si të bëri për vete? Si të flet, si të trajton?”, e ka pyetur një ndër ndjekësit.

“Për vete më beri me shikimin si fillim. Kur bisedojmë duket sikur humb në sytë e mi dhe sikur koha ndalon. Pastaj nuk e di, më jep gjithmonë atë ndjesinë e paqes kur jam me të. Do më duhej gjithë nata ta shpjegoja”, i është përgjigjur Sindi.

“A është seksi?”, e ka pyetur një tjetër. Ish-konkurrentja ka publikuar një foto të krahut të partnerit, krahas së cilës ka shkruar “Dobësia ime”.