TRADHËTIA e Ronela Hajatit në klip: Dhashë LEKË për të më rrahur sepse... - AlpeGossip
TRADHËTIA e Ronela Hajatit në klip: Dhashë LEKË për të më rrahur sepse…

TRADHËTIA e Ronela Hajatit në klip: Dhashë LEKË për të më rrahur sepse…

Para disa vitesh, Ronela Hajati solli këngën e saj më të re “Mala Gata”, ku në klip kishte skena dhune dhe vrasje, që erdhën si pasojë e tradhtisë. Në klip vihet re se një burrë rreh Ronelën, për të cilën ajo rrëfeu në “Why Not” nga Roza Lati se ishte e vërtetë.

Hajati: Mbaj mend te Mala Gata, ai djali që më vdes në drru është aktor shumë profesionist dhe korrekt në punën e vet. Kishim këtë skenën e dhunës që ky do më rrihte, më gjuante me shpullë dhe më tha janë këto mënyrat si ndodhin në teatër që duhet të lëvizësh kokën kur ti afrohesh dhe nuk ka kontakt, e ti nuk vritesh. Aq më tepër që do bëheshin disa dubla derisa të bëheshin gjërat tamam. E provoj një herë dhe nuk e bëja dot, kështu që i thashë fut e bjer. Më ka bërë të vdekur, sytë xixa sa një moment kam qarë nga inati. I thashë këtij, tu bëftë nëna nuk kisha paguar ndonjëherë njeri të më rrihte. I dhashë dhe lekë, dhe më rrahu. Më bëri të vdekur.