Ledion Liço si asnjëherë më parë! E krahason veten me këtë personazh që ju mund ta hasni përditë… – AlpeGossip
Ledion Liço si asnjëherë më parë! E krahason veten me këtë personazh që ju mund ta hasni përditë…

Ledion Liço si asnjëherë më parë! E krahason veten me këtë personazh që ju mund ta hasni përditë…

Kur vjen puna tek “pozat e goditura”, Vip-at e showbizz-it nuk ngurojnë ti emërtojnë ato me ndonjë veprim tipik që njihet në realitetin shqiptar.

Edhe Ledion Liço me një pozë në Instastory është bërë pjesë e kësaj kategorie, ku teksa shfaqet në ashensor i ka vendosur fotos mbishkrimin: “Abuneu, leku”.

Me shumë gjasa Ledioni me çantën e mesit ka vendosur ta simbolizojë veten si një fatorino urbani.

Çfarë imagjinate Ledion! Krahasimet sa vijnë dhe bëhen më artistike…