“130 kilogramë, nuk po gjeja paqe me veten”/ Këngëtari tregon edhe debatet për peshën e tij – AlpeGossip
“130 kilogramë, nuk po gjeja paqe me veten”/ Këngëtari tregon edhe debatet për peshën e tij

“130 kilogramë, nuk po gjeja paqe me veten”/ Këngëtari tregon edhe debatet për peshën e tij

Shumë ndjekës të tij janë surprizuar nga forma e tij fizike aq më tepër që të gjithë kemi pasur në kujtime një Mateus të shëndoshë në performancat skenike.

Që në nisje të programit ‘Një kat më lart’ moderatori Ermal Peçi e komplimentoi për peshën e humbur teksa dëshironte të dinte sa ka punuar për këtë arritje.

‘Unë nuk po bija në paqe me veten. Kisha probleme me gjumin, energjinë, lodhesha shpejt. Peshoja 130 kilogram. Kisha një ndjesi të çuditshme kur më thonin je shëndoshur. Edhe debatoja me ata që ma thonin, se kuptoja këtë pjesë’.

I ruan ende rrobat teksa ishte i shëndoshë, i shikon dhe qesh? Sa kg është sot këngëtari?