Julka Gramo e shokuar, nuk do ta besoni çfarë gjen në fletoren e djalit të saj – AlpeGossip
Julka Gramo e shokuar, nuk do ta besoni çfarë gjen në fletoren e djalit të saj

Julka Gramo e shokuar, nuk do ta besoni çfarë gjen në fletoren e djalit të saj

Moderaortja shqiptare radio telvizive, Julka Gramo është nënë e dy djemve mjaft argëtues.
Ajo ndan shpesh në rrjetet sociale momente nga përditshmëria me Ian dhe Greg.

Por sot ajo ka bërë habi me djalin e saj të madh i cili dukshëm e ka në gen pasionin për muzikën.

“Jam e shokuar. Pasi përfunduam detyrat pashë që Ian kishte shkruar këtë në fund të fletores me siguri në shkollë. Po si mund të shkruajë fëmija tekstin anglisht të një kënge që thjesht e ka dëgjuar (dhe vetëm dje unë e dëgjova për herë të parë dhe kuptova se i kishte mësuar pothuajse gjithë tekstin)? Mund ta shajmë teknologjinë sa të duam, e di që bën tmerrësisht keq, por kur shoh se si im bir ka fituar një gjuhë vetëm nga to ja bëj hallall” ka shkruar Julka duke treguar se si djali i saj ka përvetësuar gjuhën angleze.

Julka është shkëputur prej kohësh nga muzika dhe tashëm i është dedikuar gazetarisë në radio dhe televizion.