“KU IKËN KUR JE NË ORAR PUNE?” Ermali kap “mat” Albanon duke u larguar nga provat (FOTO) – AlpeGossip
“KU IKËN KUR JE NË ORAR PUNE?” Ermali kap “mat” Albanon duke u larguar nga provat (FOTO)

“KU IKËN KUR JE NË ORAR PUNE?” Ermali kap “mat” Albanon duke u larguar nga provat (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Albano Bogdo janë  dy nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar.

Ky sezon ka bërë që ata të punojnë në të njëjtin televizion megjithëse në programe të ndryshme.

Sigurisht që gjatë ditës do të ndeshen në ambjente të përbashkëta dhe kështu ka ndodhur dhe së fundmi teksa Ermali ka kapur “mat” Albanon teksa “braktiste” provat.

Mesa duket ky i fundit ka dashur të bëjë pak pushim në barin aty afër, por Ermali çdo situatë e kthen me humor dhe e ndan në rrjete sociale.

“Ku ikën në orar të punës?”, i thotë Ermali me shaka.

“Jam në banjo”, i kthehet Albano teksa duket qartë që është në bar.