MIMOZA PUBLIKON POZA NGA PLAZHI/ Seldi do çmendet kur ta shohë (FOTO) – AlpeGossip
MIMOZA PUBLIKON POZA NGA PLAZHI/ Seldi do çmendet kur ta shohë (FOTO)

MIMOZA PUBLIKON POZA NGA PLAZHI/ Seldi do çmendet kur ta shohë (FOTO)

Muaj më parë bëri bujë në media ndarja e këngëtares, Mimoza Shkodra nga Seldi Qalliu. Ndarja e tyre mori një vëmendje të madhe në media, por më vonë secili vazhdoi karrierën dhe jetën e tij të ndarë.

Ata prej kohësh janë përfolur për bashkëpunimet e tyre të reja dhe Seldi gjithashtu është komentuar për raportin me vajzën e Sabianit, Keisin.

Mirëpo, Mimozës siç duket nuk ja ndjen fare pasi ditën e sotme ka çmendur rrjetin teksa ka publikuar në Instagram disa foto ku shihet në plazh e lumtur, teksa në sy bie trupi i saj i palestruar.