NDRYSHON LOOK/ Ja si duket Einxhel mbrëmjen e sotme në “Big Brother” – AlpeGossip
NDRYSHON LOOK/ Ja si duket Einxhel mbrëmjen e sotme në “Big Brother”

NDRYSHON LOOK/ Ja si duket Einxhel mbrëmjen e sotme në “Big Brother”

Spektakli i kësaj të marte ka nisur dhe banorët si gjithmonë i kanë kushtuar një vëmendje të madhe paraqitjes së tyre.

Por pamja e Einxhel ka qenë ajo që ka bërë më shumë përshtypje.

Që në momentin e hyrjes në shtëpi Einxhelin e shoqëruan flokët e gjatë me gërsheta ndërkohë që nga sot ajo ka vendosur të lërë pas këtë formë të paraqitjes.

Që nga sot atë do të mësohemi ta shohim me flokë të shkurtër dhe baluke