“LEKSIONE PIANO DHE…”/ Zgjimi në familjen Skënderaj është ndryshe nga si e mendoni (FOTO) – AlpeGossip
“LEKSIONE PIANO DHE…”/ Zgjimi në familjen Skënderaj është ndryshe nga si e mendoni (FOTO)

“LEKSIONE PIANO DHE…”/ Zgjimi në familjen Skënderaj është ndryshe nga si e mendoni (FOTO)

Këngëtarja Miriam Cani publikon shpesh në rrjete sociale momente së bashku me të vogël e saj Ameli.
Mëngjesin e sotëm këngëtarja ka treguar sesi e nis ditën vogëlushja, e pikërisht me leksione piano.

Duket se e vogla ka nisur rrugën e artit si dy prindërit e saj. Krahas kësaj foto Miriam ka shkruar se në këtë mënyrë e vogla po zgjonte edhe babain e saj, i cili vetëm pak minuta më vonë ka publikuar një foto me Amelinë duke shkruar: “Princesha ime”.

Në këtë foto shohim se çdo ditë e më shumë Amelia bëhet edhe më e ëmbël.