NËSE PËRMBUSH KËTO TRE KRITERE/ Mund të jesh mashkulli i jetës së Greta Koçit – AlpeGossip
NËSE PËRMBUSH KËTO TRE KRITERE/  Mund të jesh mashkulli i jetës së Greta Koçit

NËSE PËRMBUSH KËTO TRE KRITERE/ Mund të jesh mashkulli i jetës së Greta Koçit

Këngëtarja e njohur Greta Koçi ka zhvilluar së fundmi në profilin e saj në Instagram një quiz për ndjekësit, me opsionin më të ri në Instastory.

Për çdo përgjigje të saktë, alternativa ngjyroset në ngjyrë jeshile dhe në ngjyrë të kuqe nëse ke zgjedhur alternativën e gabuar.

Në quizin me pyetje, Greta ka treguar edhe cilësitë që mashkulli i jetës së saj duhet të ketë.

“I zoti, i bukur dhe i kulturuar.”- është alternativa e saktë e Gretës, e cila zbulon kriteret që ajo kërkon tek mashkulli që do të ketë në krahë.

Gjithashtu, këngëtarja ka zbuluar se i pëlqen martesa dhe nuk preferon të bashkëjetojë.