NUK FSHIHET MË/ Sara Hoxha pozon sërish me barkun e rrumbullakosur (FOTOT) – AlpeGossip
NUK FSHIHET MË/ Sara Hoxha pozon sërish me barkun e rrumbullakosur (FOTOT)

NUK FSHIHET MË/ Sara Hoxha pozon sërish me barkun e rrumbullakosur (FOTOT)

Gjëja që po na mundon më shumë këto kohë është shtatzënia e Sara Hoxhës, e cila nuk ka reaguar ende pas lajmeve që kanë pushtuar mediat.

Më herët ditën e sotme ju treguam  një foto, ku Sara shfaqet e veshur me një këmishë të gjerë përballë pasqyrës, ku nuk linte shumë për të kuptuar.

Mirëpo, tashmë ajo ka vendosur mos të fshihet më dhe të na e tregojë barkun e rrumbullakosur një herë e mirë.

Pak minuta më parë Sara ka ndarë një tjetër foto në Instastory, ku nëse e shihni me vëmendje i dallohet barku i rrumbullakosur.

Megjithatë vlen të theksohet se thuhet se Sara është në muajit e parë të shtatzënis dhe barku i saj ende nuk është rrumbullakosur shumë.

Po ashtu, e dimë tashmë që fotot e tilla janë truku i grave shtatzëna për të fshehur sa më shumë barkun.

Çifti po kalon disa ditë pushime në jug të Shqipërisë dhe këtë nuk kanë nguruar ta shfaqin në rrjetet sociale, teksa bashkë me ta është edhe familja e Ermal Fajzullahut dhe Gjikos.