ZBULOHET SURPRIZA PËR ARBANA OSMANIN/ Ja kush do e emocionojë moderatoren në “Dua të të bëj të lumtur” me mbylljen e sezonit (VIDEO) – AlpeGossip
ZBULOHET SURPRIZA PËR ARBANA OSMANIN/ Ja kush do e emocionojë moderatoren në “Dua të të bëj të lumtur” me mbylljen e sezonit (VIDEO)

ZBULOHET SURPRIZA PËR ARBANA OSMANIN/ Ja kush do e emocionojë moderatoren në “Dua të të bëj të lumtur” me mbylljen e sezonit (VIDEO)

“Dua të të bëj të lumtur” mbyll sezonin e tretë këtë të shtunë me një tjetër puntatë speciale dhe plot emocione të forta.

Por përveç atyre që kanë zgjedhur të tregojnë historitë personale, këtë të shtunë me sa duket është rezervuar një surprizë edhe për moderatoren e emisionit, Arbana Osmani. Stafi i saj ka menduar t’i sjellë në emision babain, i cili del për herë të parē në një studio televizive.

Arbana ka treguar me anë të një video në ‘Instagram’ se ndërkohë që priste të hynte një nga personahet e emisionit, ka hyrë babai i saj. Moderatorja është emocionuar menjëherë, duke treguar se kjo është një surprizë mjaft e bukur për të. Megjithatë për të parë më shumë, do të na duhet të presim të shtunën në mbrëmje.