PAS INTERVISTËS PËRBALLË FËMIJËVE/ Ronela Hajati shkruan këto fjalë për Vera Grabockën (FOTO) – AlpeGossip
PAS INTERVISTËS PËRBALLË FËMIJËVE/ Ronela Hajati shkruan këto fjalë për Vera Grabockën (FOTO)

PAS INTERVISTËS PËRBALLË FËMIJËVE/ Ronela Hajati shkruan këto fjalë për Vera Grabockën (FOTO)

Pas një eksperience shumë të bukur në programin për fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’, Ronela Hajati ka treguar publikisht vlerësimin për regjisoren e njohur, Vera Grabocka. “Je e mrekullueshme. Pasion, punë e palodhshme dhe sukses”, ka shkruar Hajati krah fotos ku shihet me Grabockën në regji.

Me siguri Ronela e ka shijuar shumë këtë eksperiencë përballë fëmijëve ku nuk ngurroi të përgjigjet plot të qeshura dhe sinqeritet.
Kujtojmë se këngëtarja theksoi se tanimë është ‘single’ dhe e dashuruar me veten e saj e se shumë shpejt do të sjellë projekte të reja muzikore.