“ZEMRA IME…”/ Getinjo nuk e mban më, tregon publikisht lidhjen me bukuroshen “seksi” – AlpeGossip
“ZEMRA IME…”/ Getinjo nuk e mban më, tregon publikisht lidhjen me bukuroshen “seksi”

“ZEMRA IME…”/ Getinjo nuk e mban më, tregon publikisht lidhjen me bukuroshen “seksi”

Getinjo ishte një ndër të ftuarit e puntatës së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Sonte në program u festua mbrëmja e Krishtlindjes dhe nuk kishte si të mungonte “loja e çorapes”, ku skuadrat janë sfidë se cili duhet të kapë çorapen i pari.

Gjatës sfidës Getinjo humbi përballë futbollistit Liridon Krasniqi dhe kështu u vendos përballë pyetjes se cila është e vërteta e lajmeve për një dashuri të re mes tij dhe vajzës seksi me emrin Rina që ai e quajti publikisht “Zemra jem” në Instagram.

Getinjo plot sportivitet zbuloi se mes tyre nuk ekziston një lidhje dashurie, por janë vetëm miq dhe Rina do i futet tregut muzikor.
Pra, të lidhur nuk janë, por ku i dihet mbase do të vijnë në një bashkëpunim.